Szkolenia okresowe dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


 

Szkolenia okresowe dla pracowników
zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych

Okresowe szkolenie, bez względu na wykonywane stanowisko, wiąże się zazwyczaj z ugruntowaniem oraz aktualizacją wiedzy i umiejętności niezbędnych przy wykonywanej pracy. To samo tyczy się okresowego szkolenia BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych. Każdy pracodawca ma obowiązek organizować tego typu szkolenia, aby jego pracownicy zawsze byli na bieżąco z wymaganą wiedzą z zakresu BHP.

Czego dotyczy i jaka jest cena okresowego szkolenia BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych?

Osoby zatrudnione na stanowiskach administracyjno-biurowych podczas szkolenia okresowego aktualizują i uzupełniają swoją wiedzę i umiejętności w takich zakresach jak:

  • wybrane zagadnienia prawa pracy ze szczególnym uwzględnieniem obowiązków i uprawnień pracowników administracyjno-biurowych,
  • zagrożenia wypadkowe związane ze środowiskiem pracy,
  • postępowanie w razie wypadku i awarii.

Cena szkolenia okresowego dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych jest uzależniona przede wszystkim od liczby osób, które biorą udział w szkolenia. Sprawdź nasz cennik szkoleń BHP.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe