KURSY NA WÓZKI WIDŁOWE


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Kursy na wózki widłowe

Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń

Zwiększ kwalifikacje zawodowe

Kursy na wózek widłowy to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe i stać się bardziej konkurencyjnym na rynku pracy. Jest to oferta skierowana do osób indywidualnych, które chcą zdobyć nowe umiejętności, jak i do pracodawców, którzy chcieliby zwiększyć kwalifikacje zawodowe swoich pracowników. Organizujemy kursy na wózki widłowe, dzięki którym szybko i łatwo przyswoisz nową wiedzę.

Czego dowiesz się na kursie?

Kurs na wózek widłowy to kompleksowe szkolenie, które pozwoli Ci w sposób prawidłowy, a co za tym idzie bezpieczny obsługiwać wózki jezdniowe. Kurs składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, które pozwolą Ci bez problemu opanować niezbędne umiejętności. Przeprowadzamy także szkolenie związane z wymianą butli gazowych. Gwarantujemy, że po naszym kursie wózki widłowe nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic.

Co zyskujesz korzystając z naszego kursu?

Oferujemy Ci fachową wiedzę oraz nasze doświadczenie w zakresie organizowania tego typu kursów. Wiemy, na co zwrócić uwagę i jakie problemy mogą pojawić się podczas obsługi tych maszyn. Nasz kurs da Ci nowe kwalifikacje zawodowe na najwyższym poziomie, dzięki którym znajdziesz bez problemu pracę nie tylko polskim, ale i na zagranicznym rynku. Z kolei jako pracodawca zapewniasz swoim pracownikom możliwość zdobycia fachowej wiedzy, a co za tym idzie szkolisz wykwalifikowaną kadrę dla swojej firmy. Poszukujesz kursu na wózki widłowe w Bielsku-Białej, Żywcu, Milówce, Zwardoniu lub w ogóle na terenie śląska i małopolski? Skontaktuj się z nami!

Nasza oferta skierowana jest tylko dla firm

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe