KURSY NA WÓZKI WIDŁOWE


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Kursy na wózki widłowe

Zwiększ kwalifikacje zawodowe

Kursy na wózek widłowy to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe i stać się bardziej konkurencyjnym na rynku pracy. Jest to oferta skierowana do osób indywidualnych, które chcą zdobyć nowe umiejętności, jak i do pracodawców, którzy chcieliby zwiększyć kwalifikacje zawodowe swoich pracowników. Organizujemy kursy na wózki widłowe, dzięki którym szybko i łatwo przyswoisz nową wiedzę.

Czego dowiesz się na kursie?

Kurs na wózek widłowy to kompleksowe szkolenie, które pozwoli Ci w sposób prawidłowy, a co za tym idzie bezpieczny obsługiwać wózki jezdniowe. Kurs składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, które pozwolą Ci bez problemu opanować niezbędne umiejętności. Przeprowadzamy także szkolenie związane z wymianą butli gazowych. Gwarantujemy, że po naszym kursie wózki widłowe nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic.

Co zyskujesz korzystając z naszego kursu?

Oferujemy Ci fachową wiedzę oraz nasze doświadczenie w zakresie organizowania tego typu kursów. Wiemy, na co zwrócić uwagę i jakie problemy mogą pojawić się podczas obsługi tych maszyn. Nasz kurs da Ci nowe kwalifikacje zawodowe na najwyższym poziomie, dzięki którym znajdziesz bez problemu pracę nie tylko polskim, ale i na zagranicznym rynku. Z kolei jako pracodawca zapewniasz swoim pracownikom możliwość zdobycia fachowej wiedzy, a co za tym idzie szkolisz wykwalifikowaną kadrę dla swojej firmy. Poszukujesz kursu na wózki widłowe w Bielsku-Białej lub w ogóle na terenie śląska i małopolski? Skontaktuj się z nami!

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe