OBSŁUGA BHP FIRM


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Obsługa BHP firm

Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń

Zapewnij sobie komfort kompleksowej obsługi BHP

Obsługa BHP to usługa, która gwarantuje Twojej firmie fachową opiekę specjalistów z zakresu BHP, prawa pracy, ochrony ppoż oraz ochrony środowiska. Wszystkie działania prowadzone podczas obsługi mają na celu stworzenie oraz podtrzymanie bezpieczeństwa w miejscu pracy w sposób ciągły. Wykonujemy wszystkie zadania należące do służby BHP, a Ty możesz być całkowicie spokojny o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Czym zajmujemy się w zakresie obsługi BHP?

Kompleksowa opieka w zakresie obsługi BHP zawiera wiele istotnych elementów. Jest to między innymi sporządzanie stosownej dokumentacji w zakresie BHP. Wymienić można tu na przykład ocenę ryzyka zawodowego, instrukcje obsługi maszyn i urządzeń czy dokumentację powypadkową. Usługa zapewnia także stały nadzór nad bezpieczeństwem pracowników oraz analizę stanu BHP w zakładzie pracy. Nie bez znaczenia pozostaje także reprezentacja firmy przed zewnętrznymi organami kontroli. Stała umowa gwarantuje także pakiet szkoleń w zakresie BHP dla pracowników (szkolenia wstępne i okresowe) oraz szkolenia dla pracodawców.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Mamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze BHP firm. Wiemy, jakie kwestie są najważniejsze, doskonale znamy przepisy i zapewniamy współpracę na jasno określonych zasadach. Korzystając z takiej outsourcingowej usługi zaoszczędzasz czas i pieniądze. Nie musisz tworzyć nowego stanowiska pracy dla specjalisty BHP. Ponadto zapewniamy elastyczne warunki umowy, które dostosujemy do Twojej działalności. Posiadasz firmę na terenie miast Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń lub śląska, małopolski i poszukujesz specjalistów BHP? Skontaktuj się z nami!

ZAINTERESOWANY?
DZIAŁAMY NA TERENIE

Dane kontaktowe