OBSŁUGA BHP FIRM


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Obsługa BHP firm

Zapewnij sobie komfort kompleksowej obsługi BHP

Obsługa BHP to usługa, która gwarantuje Twojej firmie fachową opiekę specjalistów z zakresu BHP, prawa pracy, ochrony ppoż oraz ochrony środowiska. Wszystkie działania prowadzone podczas obsługi mają na celu stworzenie oraz podtrzymanie bezpieczeństwa w miejscu pracy w sposób ciągły. Wykonujemy wszystkie zadania należące do służby BHP, a Ty możesz być całkowicie spokojny o bezpieczeństwo swoich pracowników.

Czym zajmujemy się w zakresie obsługi BHP?

Kompleksowa opieka w zakresie obsługi BHP zawiera wiele istotnych elementów. Jest to między innymi sporządzanie stosownej dokumentacji w zakresie BHP. Wymienić można tu na przykład ocenę ryzyka zawodowego, instrukcje obsługi maszyn i urządzeń czy dokumentację powypadkową. Usługa zapewnia także stały nadzór nad bezpieczeństwem pracowników oraz analizę stanu BHP w zakładzie pracy. Nie bez znaczenia pozostaje także reprezentacja firmy przed zewnętrznymi organami kontroli. Stała umowa gwarantuje także pakiet szkoleń w zakresie BHP dla pracowników (szkolenia wstępne i okresowe) oraz szkolenia dla pracodawców.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Mamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze BHP firm. Wiemy, jakie kwestie są najważniejsze, doskonale znamy przepisy i zapewniamy współpracę na jasno określonych zasadach. Korzystając z takiej outsourcingowej usługi zaoszczędzasz czas i pieniądze. Nie musisz tworzyć nowego stanowiska pracy dla specjalisty BHP. Ponadto zapewniamy elastyczne warunki umowy, które dostosujemy do Twojej działalności. Posiadasz firmę na terenie Bielska-Białej, śląska lub małopolski i poszukujesz specjalistów BHP? Skontaktuj się z nami!

ZAINTERESOWANY?
DZIAŁAMY NA TERENIE

Dane kontaktowe

Zostaw numer telefonu. Oddzwonimy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu telefonicznego. Szczegóły w Polityce prywatności.