Ile kosztuje obsługa bhp w firmie?


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Nie tylko szkolenia BHP. Czym jest obsługa BHP i ile kosztuje?
Szkolenia BHP i nie tylko. Komu to zlecić?

Obsługa BHP polega nie tylko na organizacji szkoleń dla pracowników. Oczywiście, to podstawowe zadanie specjalisty w tej dziedzinie, ale niejedyne. Coraz częściej firmy i przedsiębiorcy decydują się na kompleksową obsługę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy czy ppoż. Co to oznacza w praktyce? Zewnętrzna firma, która podejmuje się takie zlecenia organizuje szkolenia BHP dla pracowników - zarówno wstępne, jak i okresowe, wykonuje stosowną dokumentację i prowadzi stały nadzór BHP. Jest też konsultantem z tej dziedziny w razie zmian czy rozwoju przedsiębiorstwa.

Ile kosztuje obsługa i szkolenie BHP dla firm?

Trudno podać jedną, uśrednioną kwotę, bo to zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od tego, czy firma zewnętrzna tylko organizuje szkolenia, czy prowadzi nadzór BHP, ile osób ma pod swoją pieczą, na jakiej zasadzie wiąże się zleceniem. Przykładowo, samo szkolenie dla niewielkiej grupy pracowników może kosztować od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Regularne prowadzenie szkoleń oraz obsługa BHP może wynieść nawet kilka tysięcy miesięcznie. Najlepiej więc skonsultować się z firmą organizującą szkolenia BHP i omówić indywidualne koszta i szczegóły współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami bhp, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenach miast takich jak Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń, Katowice oraz na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe