Ile kosztuje szkolenie BHP?


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Ile kosztuje szkolenie BHP?
Szkolenia BHP i nie tylko.

Każdy pracodawca musi dopełnić pewnych formalności, w tym zatroszczyć się o to, aby jego pracownicy przeszli odpowiednie kursy. Zapewnią one znajomość podstaw bezpiecznej pracy. Ile kosztuje szkolenie BHP dla pracowników? Od czego zależy jego cena?

Co warto wiedzieć o szkoleniach BHP?

Przeprowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Musi je przeprowadzić on lub też firma zewnętrzna, która posiada odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia.

Częstotliwość szkoleń BHP zależy od zajmowanego stanowiska. Kursy powinny odbywać się w czasie pracy, a wydatki z nimi związane pokrywane są ze środków zakładu pracy. Wyróżnia się szkolenia wstępne oraz okresowe.

Ile kosztuje szkolenie BHP?

Ceny szkoleń BHP uzależnione są od kilku czynników. Wpływ na koszt kursu ma jego rodzaj (wstępne, okresowe), stanowisko, które zajmuje osoba szkolona, a także liczba uczestników, którzy będą brali udział w szkoleniu.

Cena szkolenia BHP, jak również stałego nadzoru BHP zawsze ustalana jest indywidualnie z każdym klientem. Podczas wyceny uwzględniany jest także profil działalności oraz liczba osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie.

Ceny szkolenia wstępnego na dzień 04.02.2021r. zaczynają się od 40 złotych za osobę, natomiast szkolenia okresowego od 50 złotych za osobę.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe