Ile kosztuje szkolenie bhp?


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Szkolenie BHP a cena usług
Szkolenie BHP - ile to może kosztować?

Szkolenia BHP są obowiązkowe w każdej firmie, dla wszystkich pracowników, bez względu na to jaki zawód się wykonuje i na jakim stanowisku się pracuje. Wstępne szkolenie odbywa się przed rozpoczęciem pracy, a okresowe co roku lub co kilka lat, w zależności do przepisów prawa pracy. Pracodawca musi więc taką obsługę BHP w swojej firmie zorganizować. Ile to może kosztować? To już zależy od tego, czy przedsiębiorca zatrudnia do tego specjalnego pracownika, robi to sam czy zleca szkolenia BHP wykwalifikowanej firmie.

Szkolenia BHP - drogie czy niedrogie? To zależy

Jeśli sam pracodawca będzie szkolił pracowników, teoretycznie nie poniesie żadnych kosztów. W praktyce jednak musi sam przejść szkolenie, by uzyskać stosowne uprawnienia. Poza tym musi poświęcić czas, który mógłby przeznaczyć na rozwój firmy i swoje inne obowiązki. Oddelegowując na szkolenia BHP jednego z pracowników, również musi ponieść koszty zdobycia przez niego kwalifikacji i czasu poświęcanego na przekazywanie wiedzy. Dużo lepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie specjalistycznej firmy, która w miarę potrzeby będzie organizować szkolenie BHP dla pracowników i za każdą usługę rozliczy się jednorazowo (od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za organizację szkolenia).

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami bhp, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenach miast takich jak Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń, Katowice oraz na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe