Jak zorganizować profesjonalne szkolenia BHP dla firm?


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Szkolenia BHP dla firm
Na czym polegają szkolenia BHP?

Każdy pracodawca ma obowiązek zorganizować szkolenie BHP dla swoich pracowników. Przed rozpoczęciem pracy wymagane jest szkolenie wstępne, przygotowujące do wykonywania nowych obowiązków, a po kilku latach pracy kolejne, przypominające, tzw. okresowe. Pracodawca, czyli firma nie musi zajmować się tym samodzielnie. Może w tym celu wynająć specjalistyczną firmę, która przeprowadzi takie szkolenie - zarówno wstępne, jak i okresowe. Specjaliści BHP posiadają odpowiednie kwalifikacje, znają bieżące przepisy prawne, przekazywaną wiedzę są w stanie zilustrować przykładami z własnego doświadczenia.

Szkolenia BHP - jak to wygląda krok po kroku?

Podczas wdrożenia przedstawiciele firmy zajmującej się szkoleniami BHP przekażą nowo zatrudnionym albo stałym pracownikom niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, wymaganą na ich stanowiskach. Będa oni mogli dowiedzieć się więcej o:

- zasadach BHP,
- ochronie ppoż,
- pierwszej pomocy,
- ocenie ryzyka zawodowego dla konkretnych stanowisk pracy.

Specjaliści odpowiedzą także na pytania pracowników, a szkolenie dopasują do branży, w jakiej działa firma i do stanowisk, na jakich będą pracować zatrudnieni. Dzięki temu szkolenie BHP będzie w pełni profesjonalne, szczegółowe i w pełni przygotowujące do rozpoczęcia pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami bhp, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenach miast takich jak Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń, Katowice oraz na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe