Jak zorganizować szkolenie BHP dla pracowników?


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Szkolenia BHP pracowników
Którzy pracownicy potrzebują szkolenia BHP?

Rozwijasz swoją firmę i zatrudniłeś nowych pracowników. Czy wiesz, że zanim zaczną pracę na swoich stanowiskach muszą posiadać szkolenie BHP? Możesz ich wprowadzić w temat sam, o ile ukończyłeś specjalistyczny kurs i posiadasz stosowne uprawnienia. Dużo łatwiejszym rozwiązaniem będzie jednak zatrudnienie w tym celu firmy organizującej szkolenia BHP. A takie wdrożenie musi przejść każda nowo przyjęta do pracy osoba, bez względu na jakim stanowisku pracuje, nie ma też znaczenia czy jest to praca fizyczna czy umysłowa, staż, wykształcenie czy posiadane kwalifikacje. Każdy pracownik takie wstępne szkolenie przejść musi.

Szkolenie BHP wstępne dla pracowników - co i jak?

Specjalistyczna firma organizująca szkolenia BHP przyjedzie do Twojej firmy i przygotuje fachow wdrożenie dla nowych pracowników. Przekazywaną wiedzę przystosuje pod kątem stanowisk, które będą piastować zatrudnieni - tak by ocena ryzyk, zasady BHP, ppoż i pierwszej pomocy dotyczyły stricte wykonywanych obowiązków. Po czasie (roku lub kilku lat - w zależności od tego, jakie przepisy prawne obejmują stanowiska Twoich pracowników) firma ta zorganizuje również szkolenia okresowe, które również są obowiązkowe i wskazane w prawie pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami bhp, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenach miast takich jak Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń, Katowice oraz na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe