Szkolenia BHP – Co ile?


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Szkolenia BHP - Co ile?
Szkolenia BHP po rozpoczęciu pracy

Szkolenia BHP muszą odbywać się regularnie. Zgodnie z obowiązującym w Polsce kodeksem pracy nie wystarczy pierwsze szkolenie, jeszcze przed rozpoczęciem wykonywania swoich obowiązków. Wytyczne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy co jakiś czas się zmieniają. Pracodawca ma więc obowiązek zadbać, aby jego podwładni mieli świadomość aktualnie obowiązujących norm. Stąd też koniecznie jest organizowanie obowiązkowego szkolenia BHP okresowego.

Okresowe szkolenie BHP co roku, co 3 lata, co 5 i 6 lat

O tym, jak często muszą odbywać się takie szkolenia decyduje kilka czynników. Wpływ mają na to stanowisko, na jakim się pracuje, rodzaj wykonywanych obowiązków oraz warunki, w jakich są one realizowane. Najrzadziej więc szkolić się muszą osoby pracujące w działach administracyjno-biurowych - takie szkolenie BHP okresowe wystarczy raz na 6 lat. Częściej (co 5 lat) muszą odnawiać szkolenie inżynierowie, kierownicy i menedżerowie oraz pracujący w BHP. Co 3 lat szkolić powinni się robotnicy fizyczni, a coroczne szkolenie BHP obowiązuje pracujących w trudnych warunkach, narażonych na wypadki i problemy ze zdrowiem.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami bhp, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenach miast takich jak Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń, Katowice oraz na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe