Szkolenia BHP dla wymagających – co oferują firmy?


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Specjalistyczne szkolenia BHP
Szkolenia BHP szyte na miarę

Wiele firm charakteryzuje się specyficznym środowiskiem pracy. Stanowiska, na których zatrudniani są pracownicy obłożone są pewnym ryzykiem. W takich przypadkach nowo zatrudnieni muszą odbyć specjalistyczne szkolenia BHP. Obejmą one nie tylko podstawę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ale właściwie przygotują do pracy na trudnym, a czasem i niebezpiecznym stanowisku. Takie kursy – zarówno wstępne, jak i okresowe (w przypadku niebezpiecznych zawodów te drugie muszą być powtarzane co roku) mogą prowadzić przeszkoleni wcześniej pracownicy lub w sposób zdecydowanie bardziej profesjonalni – zewnętrzne firmy specjalizujące się w BHP.

Czym charakteryzuje się takie specjalistyczne szkolenie BHP?

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami bhp, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenach miast takich jak Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń, Katowice oraz na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego.

Oprócz typowych treści, które powtarzają się na wszystkich szkoleniach, dla pracowników, którzy będą wykonywać trudne lub niebezpieczne obowiązki przewidziane są dodatkowe moduły. Szczegółowe zostaną omówione zagrożenia, ryzyka, przedstawione zostanie postępowanie w razie wypadku oraz sytuacje, do jakich może dojść na danym stanowisku. Dzięki temu pracownik zostanie odpowiednio przygotowany do swoich zadań, będzie wiedział czego unikać, na co uważać i jak zachować się w przypadku problemów. Takie specjalistyczne szkolenia BHP są więc nieodzowne, warto by zostały przygotowane i poprowadzone przez profesjonalistów.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe