Szkolenia BHP – jak często?


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Szkolenia BHP - jak często?
Szkolenia BHP - kiedy trzeba je organizować?

Szkolenia BHP są obowiązkowe i każdy pracownik musi je przejść, bez względu na to jakie stanowisko będzie piastować. Dotyczą one zarówno pracowników umysłowych, jak i fizycznych. Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zorganizowanie szkolenia BHP dla pracownika, który rozpoczyna pracę, jeszcze przed podjęciem obowiązków. Taki kurs składa się z dwóch części: ogólnej, dotyczącej bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bardziej szczegółowej, dotyczącej konkretnego stanowiska, jakie będzie zajmował nowy pracowników. Takie szkolenia BHP muszą być organizowane każdorazowo przy zatrudnianiu nowych pracowników.

Okresowe szkolenie BHP

Jeszcze inną kwestią są szkolenia BHP, które odbywają się co jakiś czas. Tutaj ustalenia są już indywidualne, w zależności od tego, gdzie się pracuje i jakie obowiązki się wykonuje. Każdego roku szkolenie BHP muszą przejść osoby piastujące stanowiska niebezpieczne, wykonujące pracę z narażeniem swojego zdrowia i życia, zagrożone wypadkami.Co 3 lata szkolić powinni się robotnicy fizyczni. Raz na 5 lat szkolenia BHP powinny być organizowane dla kadry zarządzającej, inżynierów i pracowników służby BHP. Co 6 lat szkolić powinni się pracownicy administracyjno-biurowi.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami bhp, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenach miast takich jak Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń, Katowice oraz na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe