Szkolenia BHP – Nasze nowe sektory działalności


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Szkolenia BHP - Żywiec, Milówka
Nasze dodatkowe obszary działalnośc

Każdy pracodawca zatrudniających nowych pracowników ma obowiązek zapewnić im szkolenie BHP. Żywiec to miejsce, w którym prowadzisz swoją działalność? Teraz do przeszkolenia swoich podwładnych możesz zorganizować specjalistów - nasza forma Serwis BHP 24 działa również w Twoich okolicach. Zapewniamy przygotowanie szkoleń wstępnych, jak i okresowych dla pracowników z najróżniejszych branż i stanowisk - tak robotniczych, jak i biurowo-administracyjnych, szeregowych pracowników, menedżerów i kadry kierowniczej. Po przeprowadzeniu takich kursów wystawiamy stosowne certyfikaty.

Najlepsze szkolenia BHP Żywiec - zobacz, co nas wyróżnia

Oferujemy najlepsze ceny w okolicy - w tym celu możesz sprawdzić nasz cennik, by przekonać się ile kosztują poszczególne usługi. Jedną ze standardowych naszych realizacji jest obsługa BHP firm, czyli wsparcie dla firm z zakresu w BHP, prawa pracy, ochrony ppoż oraz ochrony środowiska, dbamy także o prawidłową dokumentację oraz o stały nadzór nad bezpieczeństwem. Dzięki temu ta działka w Twojej działalności przestanie być na Twojej głowie, dzięki czemu zaoszczędzisz sobie czasu i nerwów. Już dziś zaplanuj szkolenia BHP - Żywiec i okolice mogą w tym celu skorzystać z usług naszej firmy Serwis BHP.

Co zapewniają szkolenia BHP? Milówka i okolice - nowy obszar działania Serwis BHP

Odpowiednie przeszkolenie z zakresu BHP to podstawa w każdej firmie. Wszyscy pracownicy, niezależnie od tego, czym się zajmują i jakie stanowiska piastują, muszą przejść takie kursy, zarówno ogólne, jak i dopasowane do konkretnych ich obowiązków. Serwis BHP organizuje takie szkolenia BHP. Milówka i okolice to również nasz obszar działania, na którym można skorzystać z naszej usługi, jaką jest pełna obsługa bhp dla firm - od przeszkolenia pracowników, przez prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, po nadzór ppoż czy ogólne monitorowanie bezpieczeństwa.

Szkolenia BHP Milówka i okolice - co jeszcze możemy zaoferować?

Po każdym szkoleniu wystawiamy odpowiednie certyfikaty, potwierdzające przeprowadzenie kursów z zakresu BHP. Wszystkie usługi świadczymy w pełni profesjonalnie, z dopasowaniem się do danej branży, wykonywanych przez pracowników obowiązków, ich miejsca pracy i innych zmiennych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny - w tym celu warto przejrzeć nasz cennik. Zapraszamy do kontaktu w sprawie szkolenia BHP. Milówka i okolice mogą już dziś zamówić nasze usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami bhp, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenach miast takich jak Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń, Katowice oraz na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe