Wstępne szkolenia BHP


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Co oferują wstępne szkolenia BHP?
Kto podlega takiemu szkoleniu?

Kodeks pracy wymaga od każdego pracodawcy, aby przed dopuszczeniem nowo zatrudnionego pracownika na stanowisko pracy, zapewnił mu przeszkolenie w zakresie BHP. To przeszkolenie to właśnie szkolenie wstępne. Wszelkie szkolenia z zakresu BHP powinny odbyć się w godzinach pracy oraz na koszt pracodawcy.

Kto podlega wstępnemu szkoleniu BHP?

Szkolenie ma obowiązek przejść każdy pracownik bez względu na stanowisko i rodzaj wykonywanej pracy. Dotyczy to także osób, które zatrudnione są na umowę zlecenie oraz praktykantów. Każdy pracownik musi posiadać odpowiednie kwalifikacje lub niezbędne umiejętności. Musi także posiadać wiedzę z zakresu przepisów i zasad BHP.

Co oferuje szkolenie wstępne BHP?

Szkolenie wstępne BHP ma na celu przekazanie pracownikowi informacji niezbędnych do wykonywania pracy na danym stanowisku. Jak zostało wyżej wspomniane musi on posiadać niezbędne kwalifikacje, umiejętności oraz wiedzę z zakresu BHP. I tego wszystkiego nauczy go właśnie nasze wstępne szkolenie BHP w Bielsku-Białej. Szkolenie to obejmuje instruktaż ogólny oraz instruktaż stanowiskowy.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe