Ile trwa szkolenie bhp dla nauczycieli?


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Ile trwa szkolenie bhp dla nauczycieli?
Szkolenie BHP dla nauczycieli - wstępne i okresowe

Nauczyciele, tak jak każda inna grupa zawodowa, przed rozpoczęciem pracy muszą przejść szkolenie BHP. Wstępne - tuż po zatrudnieniu, a jeszcze przed podjęciem obowiązków - składa się z dwóch części. Pierwsza część szkolenia BHP jest ogólna i trwa minimum trzy godziny lekcyjne - czyli trzy razy 45 minut. Druga część jest stanowiskowa i dotyczy ryzyk związanych z wykonywaniem zawodu nauczyciela. Może potrwać od 4 do 8 godzin lekcyjnych. Po szkoleniu zdaje się egzamin z omawianych zagadnień, a jego pozytywne zdanie jest równoznaczne z zaliczeniem szkolenia.

Szkolenia BHP - obowiązkowe co 5 lat dla nauczycieli

Później, już w trakcie wykonywania obowiązków konieczne jest odbycie szkolenia BHP okresowego. Nauczyciele powinni wziąć udział w takich zajęciach co 5 lat. Szkolenie okresowe dotyczy typowo wykonywanego zawodu. Trwa w zależności od zajmowanego stanowiska - od czterech do nawet 16 godzin lekcyjnych. To szkolenie BHP również kończy się egzaminem sprawdzającym.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami bhp, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenach miast takich jak Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń, Katowice oraz na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe