SZKOLENIA BHP


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Szkolenia BHP wstępne i okresowe


Bielsko-Biała - Żywiec - Milówka - Zwardoń

Dlaczego Twoja firma potrzebuje Szkolenia BHP?

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce, a dokładniej rzecz ujmując zgodnie z Kodeksem Pracy, każda firma ma obowiązek przeszkolić swoich pracowników z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Jest to niezwykle istotne, aby zarówno pracodawcy jak i pracownicy byli świadomi tego, jakie niebezpieczeństwa mogą pojawić się podczas wykonywania ich pracy.

To pracodawca jest odpowiedzialny za to, aby pracownicy zdobyli niezbędne informacje z zakresu BHP. Kiedy nie dopełni on tego obowiązku, może zostać obarczony odpowiedzialnością za wszystkie wypadki w miejscu pracy oraz ich ewentualne skutki. To może niestety wiązać się z poważnymi konsekwencjami finansowymi.

Wstępne szkolenia BHP, podobnie jak okresowe, pozwalają wyrobić dobre nawyki w temacie organizacji bezpiecznego miejsca pracy. Przysłużają się one do zminimalizowania zagrożeń mogących wynikać z codziennych obowiązków. Pozwalają także uniknąć skutków prawno-finansowych, które mogłyby pojawić się w związku z niedotrzymaniem obowiązku przez pracodawcę.

Czego można dowiedzieć się na szkoleniach BHP?

Szkolenia BHP pozwalają poznać zasady BHP oraz ochrony popoż, a także udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy zostają także zapoznani z oceną ryzyka zawodowego dla konkretnych stanowisk pracy. Przed upływem roku po szkoleniu wstępnym powinno odbyć się szkolenie okresowe BHP.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy

Jesteśmy specjalistami w zakresie szkoleń BHP. Od lat szkolimy zarówno pracowników, jak i pracodawców, tworząc bezpieczne miejsca pracy. Pomogliśmy już wielu firmom. Potrzebujesz pomocy w sprawach BHP? Działamy na terenie miast Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń oraz całego obszaru województwa śląskiego i małopolski

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe