Stały nadzór bhp nad pracownikami, czyli na czym polega outsourcing


Zadzwoń do nas!

 692 691 513

604 412 372


Stały nadzór bhp nad pracownikami.
Na czym polega outsourcing?

Stały nadzór BHP nad pracownikami musi zapewnić każdy pracodawca. Wiąże się to z zapewniem szkoleń wstępnych, okresowych oraz dodatkowymi formalnościami. Na szczęście nie trzeba tworzyć w tym celu osobnego stanowiska. Wiele firm oferuje outsourcing z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.Outsourcing to najprościej mówiąc przekazywanie pewnych zadań i obowiązków firmie zewnętrznej. W ten sposób można zaoszczędzić i uniknąć zbędnych formalności z tworzeniem kolejnego stanowiska lub oddelegowaniem pracowników do innej roli. Stały nadzór BHP także można zlecić na zewnątrz specjalistycznej firmie, która zajmie się wszystkimi szczegółami.

Na czym polega stały nadzór BHP?

To najprościej mówiąc, są wszystkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy. Specjaliści z firmy zewnętrznej gwarantują wsparcie i opiekę z zakresu BHP, prawa pracy, ochrony ppoż oraz ochrony środowiska. Organizują szkolenia wstępne dla nowych pracowników i okresowe, dbają o przestrzeganie wszystkich norm i zasad. Wszystko to oczywiście w sposób zgodny z prawem, profesjonalny i terminowy.

Na co jeszcze można liczyć w ramach outsourcingu?

Specjalistyczne firmy oferujące wsparcie w ramach stałego nadzoru BHP zapewniają również ocenę ryzyka zawodowego, tworzenie instrukcji obsługi maszyn i urządzeń czy przygotowanie dokumentacji powypadkowej. W ramach tej usługi oferowana jest także analiza stanu BHP w zakładzie pracy oraz reprezentacja firmy przed zewnętrznymi organami kontroli.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami bhp, zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenach miast takich jak Bielsko-Biała, Żywiec, Milówka, Zwardoń, Katowice oraz na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego.

ZAINTERESOWANY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dane kontaktowe